KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13279438
nr 1327 9438
Pascual di Bianco
(1930-1978), Argentina/Sverige
Tusch, Pascual Di Bianco (1930-1978), Argentina/Sverige. Signerad, daterad 1977. Motivet: 42x51cm
Pascual di Bianco, argentisk-svensk bildkonstnär född 1930, död 1978.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:33:26
13/5 15:41:48
Pascual di Bianco
Läs mer om Pascual di Bianco